O mnie


Witaj w moich skromnych progach!

Jestem dwudziestokilkuletnią dziewczyną, mieszkającą na przedmieściach dużego miasta. Z zamiłowania szwendacz górski i leśny, któremu ciągle mało wrażeń. Szukam swojego szczęścia zarówno pośród ludzi, jak i w dzikich ostępach. Póki co udaje mi się znajdywać, ale jak wiadomo – apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Ta strona jest kontynuacją mojego bloga, który założyłam 2 lata temu, a możesz tam zajrzeć klikając TUTAJ. Przeniosłam z tamtej strony dwa ostatnie wpisy. Po dwóch latach doświadczenia, już wiem na czym chcę się skupić. Teraz Blondynka w krainie wilka będzie trwale związana z naturą, podróżami i praktycznymi poradami dotyczącymi podróżowania, przebywania na łonie natury i turystyki górskiej. W przeciwieństwie do większości blogów, na które trafiłam – tutaj będzie o całych Beskidach i Podbeskidziu, a nie głównie Tatrach. Chcę pokazać, że góry wcale nie są straszne i mając olej w głowie można śmiało po nich wędrować bez sprzętu za miliony. To samo dotyczy lasu.

Już nie długo, bo na wakacjach, zostanę świeżo upieczoną mamą, więc wycieczki będą miały nowy charakter. Nie mogę się doczekać tych nowych wyzwań!

Zapraszam do śledzenia mojej strony.